MEČ
26.09.17 | 1. kolo | Hugo Schott | Johannes Haerteis | 5-2, - odustajanje | France F21 | tepih |
STATISTIKE MEČA
Hugo Schott | Johannes Haerteis | |
1. servis % | 17/26 (65%) | 12/21 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/17 (82%) | 9/12 (75%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/9 (44%) | 3/9 (33%) |
Osvojene break-lopte | 1/2 (50%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 9/21 (43%) | 8/26 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 27/47 (57%) | 20/47 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Hugo Schott vs. Johannes Haerteis - Međusobni mečevi
26.09.17 | 1. kolo | Hugo Schott | Johannes Haerteis | 5-2, Johannes Haerteis - odustajanje | detalj meča | France F21 | tepih |
Hugo Schott form & Johannes Haerteis form
Hugo Schott - Posljednji mečevi
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.09.20 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
28.09.20 kval. | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Constant De La Bassetiere | 4-6, 7-65, 10-1 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-61, 6-76, 7-10 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
10.02.20 kval. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Alexandre Peyrot | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
23.11.19 Polufinale | vs. Tobias Simon | 6-79, 6-74 | detalj meča | |
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Jan Choinski | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 7-5, 7-68 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
11.11.19 kval. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Johannes Haerteis - Posljednji mečevi
M15 Forbach - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - odustajanje | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča |