MEČ
12.07.18 | Četvrtfinale | Johannes Haerteis | Alexandar Lazarov | 6-3, 6-2 | Austria F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Johannes Haerteis | Alexandar Lazarov | |
1. servis % | 56/67 (84%) | 41/47 (87%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/56 (68%) | 19/41 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/11 (27%) | 3/6 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/10 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/47 (53%) | 26/67 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 3-3 | |
0-0, 40-30 | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Johannes Haerteis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Johannes Haerteis | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Johannes Haerteis vs. Alexandar Lazarov - Međusobni mečevi
22.11.21 | kval. | Alexandar Lazarov | Johannes Haerteis | 6-3, 7-67 | detalj meča | Manama Challenger | tvrda |
12.09.20 | 1. kolo kval. | Alexandar Lazarov | Johannes Haerteis | 6-3, 7-5 | detalj meča | Iasi Challenger | zemlja |
12.07.18 | Četvrtfinale | Johannes Haerteis | Alexandar Lazarov | 6-3, 6-2 | detalj meča | Austria F2 | zemlja |
Johannes Haerteis form & Alexandar Lazarov form
Johannes Haerteis - Posljednji mečevi
M15 Forbach - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - odustajanje | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča |
Alexandar Lazarov - Posljednji mečevi
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
10.04.23 kval. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Marrakech - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
26.02.23 kval. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Roanne Challenger - dvorana | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
23.10.22 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.10.22 Polufinale | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.10.22 Polufinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča |