Germany
09.10.99, 24 Godina
09.10.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
28.07.01, 22 Godina
13303 $
28.07.01, 22 Godina
13303 $
Johannes Fleischmann vs. Berk Ilkel - Međusobni mečevi
08.01.20 | kval. | Johannes Fleischmann | Berk Ilkel | 6-1, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Johannes Fleischmann form & Berk Ilkel form
Johannes Fleischmann - Posljednji mečevi
M25 Jablonec - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Novak (2003) | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.01.20 kval. | vs. Berk Ilkel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 6-2, 0-1, Calin Manda - odustajanje | detalj meča | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Germany F14 - dvorana | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Raphael Baltensperger | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Berk Ilkel - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aslan Gemuhluoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-72, 5-10 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuriy Nagdalyan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. David Mogilevsky | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 2-0, Giorgi Giorgadze - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Gokberk Saritas | 7-5, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Tuncay Duran | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča |