MEČ
18.10.17 | 2. kolo | Johan Sebastien Tatlot | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 6-1 | Nigeria F5 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Johan Sebastien Tatlot | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
1. servis % | 38/46 (83%) | 39/60 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/38 (74%) | 22/39 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/8 (88%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/60 (48%) | 11/46 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 0 | 7 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Johan Sebastien Tatlot vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - Međusobni mečevi
18.10.17 | 2. kolo | Johan Sebastien Tatlot | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 6-1 | detalj meča | Nigeria F5 | tvrda |
Johan Sebastien Tatlot form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Johan Sebastien Tatlot - Posljednji mečevi
M15 Creteil - dvorana | ||||
06.03.23 kval. | vs. Mayeul Darras | 4-6, - Johan Sebastien Tatlot - odustajanje | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Evgeny Donskoy | 7-64, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.23 kval. | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Christian Harrison | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
19.04.22 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-2, 6-74, 6-70 | detalj meča | |
M15 Genova - zemlja | ||||
18.06.21 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.06.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.06.21 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.21 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 7-65, 6-77 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
16.04.21 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 7-5, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 6-0, 7-65 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
12.02.21 Četvrtfinale | vs. Lucas Poullain | 5-7, 0-3, - Johan Sebastien Tatlot - odustajanje | detalj meča | |
11.02.21 2. kolo | vs. Vincent Stouff | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.02.21 1. kolo | vs. Antoine Berger | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.01.21 kval. | vs. Tak Khunn Wang | 3-6, 1-1, - Johan Sebastien Tatlot - odustajanje | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Thomas Yaka Kofi Setodji - Posljednji mečevi
Noumea Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - odustajanje | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
30.07.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | detalj meča | |
M25 Schlieren - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 kval. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča |