MEČ
15.11.18 | 2. kolo | Johan Nikles | Francisco Dias | 6-1, 6-1 | Egypt F27 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Johan Nikles | Francisco Dias | |
1. servis % | 31/44 (70%) | 43/64 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/31 (71%) | 20/43 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/13 (38%) | 4/21 (19%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/64 (63%) | 17/44 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/108 (62%) | 41/108 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Johan Nikles | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Francisco Dias | |
3-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johan Nikles | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Johan Nikles | 5-0 | |
Johan Nikles | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
0-1 | Francisco Dias | |
Johan Nikles | 1-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Francisco Dias | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johan Nikles | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Francisco Dias | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Portugal
01.05.92, 31 Godina
14255 $
01.05.92, 31 Godina
14255 $
Johan Nikles vs. Francisco Dias - Međusobni mečevi
15.11.18 | 2. kolo | Johan Nikles | Francisco Dias | 6-1, 6-1 | detalj meča | Egypt F27 | tvrda |
Johan Nikles form & Francisco Dias form
Johan Nikles - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 3-0, Matthew Dellavedova - odustajanje | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Ivan Kazakov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-0, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Damien Wenger | 7-62, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, Fernando Cavallo - odustajanje | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Kokot | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Fabien Salle | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 7-65, 4-6, - Johan Nikles - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Vilnus Challenger - dvorana | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Gijon - dvorana | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča |
Francisco Dias - Posljednji mečevi
M25 Porto - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Eduardo Struvay | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Idanha - tvrda | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Jonathan Gray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. William Griffith | 4-6, 7-65, 7-61 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Pedro Araujo | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Idanha - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Imrane Bentekhici | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
08.04.19 kval. | vs. Ben Jones | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
18.03.19 kval. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Portimao - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
05.03.19 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Jose-Ricardo Nunes | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F44 - tvrda | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 6-3, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Marek Flinner | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F43 - tvrda | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.18 1. kolo | vs. Jakob Sude | 7-69, 6-4 | detalj meča | |
03.12.18 kval. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-4 | detalj meča |