MEČ
26.07.16 | 1. kolo | Johan Nikles | Florent Diep | 7-5, 6-3 | Serbia F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Johan Nikles | Florent Diep | |
1. servis % | 48/73 (66%) | 36/61 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/48 (75%) | 20/36 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/25 (40%) | 13/25 (52%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/61 (46%) | 27/73 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 0 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Johan Nikles vs. Florent Diep - Međusobni mečevi
26.07.16 | 1. kolo | Johan Nikles | Florent Diep | 7-5, 6-3 | detalj meča | Serbia F2 | zemlja |
Johan Nikles form & Florent Diep form
Johan Nikles - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 3-0, Matthew Dellavedova - odustajanje | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Ivan Kazakov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-0, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Damien Wenger | 7-62, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, Fernando Cavallo - odustajanje | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Kokot | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Fabien Salle | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 7-65, 4-6, - Johan Nikles - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Vilnus Challenger - dvorana | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Gijon - dvorana | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča |
Florent Diep - Posljednji mečevi
M15 Uriage - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.03.19 Četvrtfinale | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - odustajanje | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 kval. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.03.19 Polufinale | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.02.19 kval. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F38 - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detalj meča |