MEČ
06.02.19 | 1. kolo | Joao Lucas Reis Da Silva | Michael Zhu | 6-3, 6-1 | M15 Claremont | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Joao Lucas Reis Da Silva | Michael Zhu | |
1. servis % | 33/52 (63%) | 29/55 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/33 (64%) | 11/29 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 11/26 (42%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/55 (60%) | 21/52 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Joao Lucas Reis Da Silva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Michael Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Michael Zhu | |
1-2 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joao Lucas Reis Da Silva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Joao Lucas Reis Da Silva | 3-2 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Joao Lucas Reis Da Silva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Michael Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joao Lucas Reis Da Silva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Joao Lucas Reis Da Silva | 0-0 | |
Joao Lucas Reis Da Silva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joao Lucas Reis Da Silva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joao Lucas Reis Da Silva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Joao Lucas Reis Da Silva vs. Michael Zhu - Međusobni mečevi
06.02.19 | 1. kolo | Joao Lucas Reis Da Silva | Michael Zhu | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Claremont | tvrda |
Joao Lucas Reis Da Silva form & Michael Zhu form
Joao Lucas Reis Da Silva - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 4-6, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 7-65, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Cristian Garin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 7-62, 7-67 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 7-5, 7-62 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detalj meča |
Michael Zhu - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.12.23 Četvrtfinale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.12.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | detalj meča |