MEČ
21.01.17 | Polufinale | Joao Domingues | Oriol Roca Batalla | 5-7, 7-5, 6-4 | Tunisia F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Joao Domingues | Oriol Roca Batalla | |
1. servis % | 84/105 (80%) | 61/87 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 59/84 (70%) | 47/61 (77%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/21 (38%) | 11/26 (42%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/87 (33%) | 38/105 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 96/192 (50%) | 96/192 (50%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Joao Domingues vs. Oriol Roca Batalla - Međusobni mečevi
08.05.19 | 2. kolo | Joao Domingues | Oriol Roca Batalla | 6-2, 6-4 | detalj meča | Braga Challenger | zemlja |
21.01.17 | Polufinale | Joao Domingues | Oriol Roca Batalla | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | Tunisia F2 | zemlja |
28.07.14 | Četvrtfinale | Oriol Roca Batalla | Joao Domingues | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Spain F20 | zemlja |
01.07.13 | Četvrtfinale | Joao Domingues | Oriol Roca Batalla | 6-2, 7-61 | detalj meča | Spain F20 | tvrda |
Joao Domingues form & Oriol Roca Batalla form
Joao Domingues - Posljednji mečevi
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Batiste Guerra | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Noah Rubin | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Tiago Pereira | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | - | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Jules Marie | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Oriol Roca Batalla - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detalj meča |