MEČ
14.08.19 | 1. kolo | Joan B Borras Isern | Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-4 | M15 Vigo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Joan B Borras Isern | Tomas Curras Abasolo | |
1. servis % | 40/63 (63%) | 50/70 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/40 (53%) | 25/50 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/23 (52%) | 4/20 (20%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/70 (59%) | 30/63 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Joan B Borras Isern | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Tomas Curras Abasolo | |
0-0 | ||
Joan B Borras Isern | 2-2 | |
3-2 | Tomas Curras Abasolo | |
0-0, 15-0 | ||
Joan B Borras Isern | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Tomas Curras Abasolo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joan B Borras Isern | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tomas Curras Abasolo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joan B Borras Isern | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-1 | Tomas Curras Abasolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-A | ||
1-3 | Tomas Curras Abasolo | |
0-0 | ||
Joan B Borras Isern | 2-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Tomas Curras Abasolo | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joan B Borras Isern | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Tomas Curras Abasolo | |
Joan B Borras Isern | 5-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Spain
22.05.99, 24 Godina
22.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
02.05.00, 23 Godina
02.05.00, 23 Godina
Joan B Borras Isern vs. Tomas Curras Abasolo - Međusobni mečevi
14.08.19 | 1. kolo | Joan B Borras Isern | Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Vigo | zemlja |
Joan B Borras Isern form & Tomas Curras Abasolo form
Joan B Borras Isern - Posljednji mečevi
M15 Palmanova - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Marbella - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Isaac Somoza Pallas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Dan Added | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.01.21 kval. | vs. Oleg Prihodko | 7-63, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 6-4, 3-2, Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
08.12.20 kval. | vs. Sacha Modica | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Max Basing | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 0-6, 6-4, 13-15 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
25.11.19 kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bergamaschi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Tomas Curras Abasolo - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Max Cunat | 6-4, 6-74, 11-9 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Keegan Smith | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dino Molokova Ferreira | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Martins Rocens | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Dali Blanch | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Vigo - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Iago Dominguez Alvarez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 2-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 7-67, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Rodrigo Fernandes | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 1-4, - Tomas Curras Abasolo - odustajanje | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
31.08.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, 5-7 | detalj meča |