MEČ
14.01.19 | 1. kolo kval. | Joan B Borras Isern | Fred Simonsson | 6-3, 6-3 | M15 Manacor | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Spain
22.05.99, 24 Godina
22.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Joan B Borras Isern vs. Fred Simonsson - Međusobni mečevi
14.01.19 | 1. kolo kval. | Joan B Borras Isern | Fred Simonsson | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Manacor | zemlja |
Joan B Borras Isern form & Fred Simonsson form
Joan B Borras Isern - Posljednji mečevi
M15 Palmanova - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Marbella - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Isaac Somoza Pallas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Dan Added | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.01.21 kval. | vs. Oleg Prihodko | 7-63, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 6-4, 3-2, Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
08.12.20 kval. | vs. Sacha Modica | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Max Basing | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 0-6, 6-4, 13-15 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
25.11.19 kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bergamaschi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 7-5 | detalj meča |
Fred Simonsson - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Simon Beaupain | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 1-6, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-2, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Christophe Pognon | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Jeiden Saidizand | 6-3, 3-0, Jeiden Saidizand - odustajanje | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Sweden F5 - dvorana | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. George Botezan | 3-6, 0-1, - Fred Simonsson - odustajanje | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
Italy F26 - zemlja | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Italy F25 - tvrda | ||||
31.08.18 Polufinale | vs. Sami Reinwein | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
30.08.18 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 7-62 | detalj meča |