INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jiri Vesely vs. Norbert Gombos - Međusobni mečevi
30.03.22 | 2. kolo | Jiri Vesely | Norbert Gombos | 6-4, 7-65 | detalj meča | Marbella Challenger | zemlja |
10.10.21 | Finale | Jiri Vesely | Norbert Gombos | 6-4, 6-4 | detalj meča | Mouilleron Le | dvorana |
18.07.17 | 1. kolo | Jiri Vesely | Norbert Gombos | 6-4, 6-0 | detalj meča | Umag | zemlja |
07.06.14 | Finale | Jiri Vesely | Norbert Gombos | 6-2, 6-2 | detalj meča | Prostejov Challenger | zemlja |
14.01.13 | Polufinale | Jiri Vesely | Norbert Gombos | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | Israel F1 | tvrda |
23.07.12 | 2. kolo | Jiri Vesely | Norbert Gombos | 6-4, 6-3 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
16.07.12 | Finale | Jiri Vesely | Norbert Gombos | 6-4, 6-0 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
08.08.11 | Četvrtfinale | Norbert Gombos | Jiri Vesely | 7-65, 6-4 | detalj meča | Slovakia F2 | zemlja |
09.05.11 | Finale | Jiri Vesely | Norbert Gombos | 3-6, 7-67, 6-1 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Jiri Vesely form & Norbert Gombos form
Jiri Vesely - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Henry Searle | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-4, 5-7, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
30.10.23 kval. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
02.10.23 kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Borna Gojo | 4-6, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-65, 6-2, 3-6, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-75, 6-75 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Alex Knaff | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Federico Delbonis | 6-2, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
07.07.23 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 7-67, 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Mallorca - trava | ||||
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Surbiton Challenger - trava | ||||
05.06.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Norbert Gombos - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
25.09.23 kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - odustajanje | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Ilkley Challenger - trava | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - odustajanje | detalj meča |