MEČ
10.07.20 | 1. kolo | Jiri Barnat | Michal Konecny | 6-73, 7-5, - odustajanje | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
Jiri Barnat | 0-1 | |
1-1 | Michal Konecny | |
Jiri Barnat | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-2 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
Jiri Barnat | 2-3 | |
3-3 | Michal Konecny | |
Jiri Barnat | 3-4 | |
4-4 | Michal Konecny | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Jiri Barnat | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-5 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiri Barnat | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
Jiri Barnat | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
(0) | Michal Konecny | |
0-0, 1-1, 1-3, 1-4, 2-4, 3-6 | ||
Jiri Barnat | (1) | |
0-0, 1-1, 1-3, 1-4, 2-4, 3-6 | ||
Jiri Barnat | (2) | |
0-0, 1-1, 1-3, 1-4, 2-4, 3-6 | ||
Jiri Barnat | (3) | |
0-0, 1-1, 1-3, 1-4, 2-4, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Jiri Barnat | 0-0 | |
1-0 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Jiri Barnat | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jiri Barnat | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Jiri Barnat | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Jiri Barnat | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Michal Konecny | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jiri Barnat | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Michal Konecny | |
0-0, 15-15 | ||
Jiri Barnat | (0) | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jiri Barnat vs. Michal Konecny - Međusobni mečevi
10.07.20 | 1. kolo | Jiri Barnat | Michal Konecny | 6-73, 7-5, Michal Konecny - odustajanje | detalj meča | All Lower | zemlja |
Jiri Barnat form & Michal Konecny form
Jiri Barnat - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Michal Konecny - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča |