Jim Walder vs. Piotr Galus 07.10.2019

Jim Walder vs. Piotr Galus 07.10.2019 - M15 Bad Salzdetfurth - usporedba

MEČ

07.10.191. kolo kval.Jim Walder Piotr Galus 6-2, 7-66 Germany M15 Bad tepih

STATISTIKE MEČA

Jim WalderPiotr Galus
1. servis %44/63 (70%)48/78 (62%)
Osvojeni bodovi na 1.servis34/44 (77%)29/48 (60%)
Osvojeni bodovi na 2.servis12/19 (63%)15/30 (50%)
Osvojene break-lopte3/5 (60%)1/7 (14%)
Osvojeni bodovi iz returna34/78 (44%)17/63 (27%)
Osvojeni bodovi ukupno80/141 (57%)61/141 (43%)
Dvostruke pogreške07
Asovi50

STATISTIKE MEČA

1
1-1Piotr Galus Piotr Galus serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Jim Walder Jim Walder serve2-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
2-2Piotr Galus Piotr Galus serve
0-0
Jim Walder Jim Walder serve3-2
4-2Piotr Galus Piotr Galus serve
Jim Walder Jim Walder serve5-2
6-2
2
0-0Piotr Galus Piotr Galus serve
Jim Walder Jim Walder serve0-1
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
0-2Piotr Galus Piotr Galus serve
0-0
Jim Walder Jim Walder serve1-2
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP]
1-3Piotr Galus Piotr Galus serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Jim Walder Jim Walder serve2-3
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
2-4Piotr Galus Piotr Galus serve
0-0
Jim Walder Jim Walder serve3-4
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
3-5Piotr Galus Piotr Galus serve
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP]
Jim Walder Jim Walder serve4-5
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
5-5Piotr Galus Piotr Galus serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Jim Walder Jim Walder serve6-5
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
6-6Piotr Galus Piotr Galus serve
0-0, 0-1, 0-2, 2-4, 2-6, 5-6, 6-6
7-66

Jim Walder
Germany
31.07.00, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
09.12.00, 19 Godina







Piotr Galus
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Jim Walder vs. Piotr Galus - Međusobni mečevi

07.10.191. kolo kval.Jim WalderPiotr Galus6-2, 7-66 detalj mečaGermany M15 Bad tepih

Jim Walder - Posljednji mečevi

All Lower - zemlja
14.08.20
1. kolo
vs. Ronald Slobodchikov2-6, 4-6 porazdetalj meča
13.08.20
1. kolo
vs. Filip Cristian Jianu4-6, 4-6 porazdetalj meča
12.08.20
1. kolo
vs. Buvaysar Gadamauri3-6, 7-64, 3-6 porazdetalj meča
Portugal M15 Loule - tvrda
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Blake Ellis6-3, 4-6, 8-10 porazdetalj meča
Germany M15 Oberhaching - dvorana
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Emilien Voisin4-6, 2-6 porazdetalj meča
Germany M25 Nussloch - tepih
20.01.20
kval.
vs. Ryan Nijboer4-6, 2-6 porazdetalj meča
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Gasper Bezjak6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Karlo Cubelic6-3, 2-6, 10-5 pobjedadetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Sebastian Eguez4-6, 5-7 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Yeudy Villar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Austin Ansari (USA)6-75, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Olomouc - tepih
15.10.19
kval.
vs. Christian Samuelsson3-6, 4-6 porazdetalj meča
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Paty6-4, 3-6, 10-3 pobjedadetalj meča
Germany M15 Bad - tepih
08.10.19
kval.
vs. Tim Van Der Horst4-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Piotr Galus6-2, 7-66 pobjedadetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
18.09.19
1. kolo
vs. Bogdan Borza5-7, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
Romania M15 Brasov - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Petru-Alexandru Luncanu4-6, 6-2, 4-6 porazdetalj meča
Holland M15 Haren - zemlja
27.08.19
kval.
vs. Lasse Muscheites3-6, 5-7 porazdetalj meča
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop2-6, 6-4, 10-5 pobjedadetalj meča
Slovakia M15 Piestany - zemlja
16.07.19
kval.
vs. Zdenek Derkas5-7, 1-6 porazdetalj meča
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Janis Podzus6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Germany M15 Marburg - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Buvaysar Gadamauri6-73, 4-6 porazdetalj meča
Germany M15 Kamen - zemlja
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Flemming Peters6-4, 5-7, 10-6 pobjedadetalj meča
24.06.19
kval.
vs. Alexis Gautier1-6, 7-5, 4-10 porazdetalj meča
Germany M15 Kaltenkirchen - zemlja
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Tomas Jirousek2-6, 2-6 porazdetalj meča
Germany M15 Troisdorf - zemlja
07.05.19
1. kolo
vs. Bart Van Den Berg6-3, 4-6, 5-7 porazdetalj meča
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Vilislav Bonev6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
06.05.19
kval.
vs. Simon Beaupain7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
30.04.19
kval.
vs. Sandro Kopp6-3, 2-6, 13-15 porazdetalj meča
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Amar Avdovic6-2, 6-2 pobjedadetalj meča

Piotr Galus - Posljednji mečevi

Poland M25 Poznan - zemlja
23.08.20
1. kolo kval.
vs. Zdenek Derkas4-6, 4-6 porazdetalj meča
All Lower - zemlja
16.08.20
1. kolo
vs. Jan Zielinski3-6, 3-6 porazdetalj meča
16.08.20
1. kolo
vs. Piotr Grynkowski6-3, 5-7, 6-3 pobjedadetalj meča
15.08.20
1. kolo
vs. Karol Drzewiecki3-6, Karol Drzewiecki - odustajanjepobjedadetalj meča
24.07.20
1. kolo
vs. Maks Kasnikowski2-6, 3-6 porazdetalj meča
14.07.20
1. kolo
vs. Michal Mikula3-6, 5-7 porazdetalj meča
21.06.20
1. kolo
vs. Filip Kolasinski6-3, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
26.02.20
1. kolo
vs. Soichiro Moritani4-6, 5-7 porazdetalj meča
25.02.20
kval.
vs. Oleg Khotkov6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Dylan Salton6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Le Tian Wang6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Hanyi Liu4-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
20.11.19
1. kolo
vs. Mariano Alberto Hasenkopf4-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Lasse Muscheites6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
19.11.19
kval.
vs. Bastien Presuhn6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Ammar Al-Shaikh6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Hanyi Liu3-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
30.10.19
1. kolo
vs. Cheng-Yu Yu2-6, 4-6 porazdetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Billy Harris5-7, 4-6 porazdetalj meča
Germany M15 Bad - tepih
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder2-6, 6-76 porazdetalj meča
Sweden M25 Falun - dvorana
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Piotr Matuszewski6-3, 2-6, 7-10 porazdetalj meča
Poland Szczecin Challenger - zemlja
10.09.19
1. kolo
vs. Daniel Masur3-6, 6-74 porazdetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Maciej Smola4-6, 6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Holland M15 Haren - zemlja
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Aloys Johannes Willem Van Baal3-6, 4-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Jing Long Weng1-6, 6-2, 10-4 pobjedadetalj meča
Poland M25 Poznan - zemlja
21.08.19
1. kolo
vs. Nicolas Alvarez6-73, 1-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Norbert Tadyszak6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Albert Chudy6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Poland M25+H Bydgoszcz - zemlja
13.08.19
kval.
vs. Vitaliy Sachko1-6, 1-6 porazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikolas Lahky6-3, 3-6, 10-8 pobjedadetalj meča
<