MEČ
20.01.20 | 2. kolo kval. | Jim Walder | Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | M25 Nussloch | tepih |
STATISTIKE MEČA
Jim Walder | Karlo Cubelic | |
1. servis % | 42/72 (58%) | 39/63 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/42 (60%) | 25/39 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/30 (57%) | 12/24 (50%) |
Osvojene break-lopte | 2/6 (33%) | 2/9 (22%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/63 (41%) | 30/72 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/135 (50%) | 67/135 (50%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jim Walder | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Karlo Cubelic | |
0-0 | ||
Jim Walder | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
2-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jim Walder | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jim Walder | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Jim Walder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Jim Walder | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Jim Walder | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-3 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Jim Walder | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Karlo Cubelic | |
0-0 | ||
2-6 |
3 | ||
Jim Walder | 0-0 | |
0-0, 1-0, 3-1, 4-1, 5-1, 8-2, 9-4, 9-5 | ||
10-5 |
Germany
31.07.00, 23 Godina
31.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
13.01.98, 26 Godina
17445 $
13.01.98, 26 Godina
17445 $
Jim Walder vs. Karlo Cubelic - Međusobni mečevi
20.01.20 | 2. kolo kval. | Jim Walder | Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | M25 Nussloch | tepih |
Jim Walder form & Karlo Cubelic form
Jim Walder - Posljednji mečevi
M15 Marbella - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-1, 2-6, 13-15 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.08.20 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
08.10.19 kval. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Zdenek Derkas | 5-7, 1-6 | detalj meča |
Karlo Cubelic - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
22.01.24 kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - odustajanje | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
23.10.23 kval. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča |