MEČ
04.06.18 | 1. kolo | Jie Cui | Cheng Han | 6-0, 6-3 | China F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jie Cui | Cheng Han | |
1. servis % | 19/43 (44%) | 26/58 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/19 (84%) | 13/26 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 14/32 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/58 (53%) | 12/43 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Cheng Han | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jie Cui | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Jie Cui | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Jie Cui | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Cheng Han | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jie Cui | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Cheng Han | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jie Cui | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Cheng Han | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jie Cui | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Cheng Han | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jie Cui | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Jie Cui | 4-2 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Jie Cui | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Cheng Han | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
05.06.99, 24 Godina
05.06.99, 24 Godina
Jie Cui vs. Cheng Han - Međusobni mečevi
04.06.18 | 1. kolo | Jie Cui | Cheng Han | 6-0, 6-3 | detalj meča | China F8 | tvrda |
Jie Cui form & Cheng Han form
Jie Cui - Posljednji mečevi
M15 Nishi - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Sander Jong | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 Finale | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Maximus Jones | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Goncalo Oliveira | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Koki Matsuda | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Qian Sun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Cheng Han - Posljednji mečevi
M15 Nanchang - zemlja | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Jui-Chen Hung | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 3-6, 7-66, 11-9 | detalj meča | |
M25 Qujing - dvorana | ||||
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Jurence Zosimo Mendoza | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Zijiang Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ruikai Wang | 3-6, Ruikai Wang - odustajanje | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Chenhe Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
M25 Shenzhen - tvrda | ||||
11.06.19 kval. | vs. Changli Zhang | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Zhao Zhao | 2-6, 6-4, 21-19 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Wei Qiang Zheng | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Luan - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Guan Kai Wang | 6-3, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Wuhan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Haitong Xia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
06.01.19 1. kolo kval. | vs. Jianhui Li | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
31.12.18 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
China F14 - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Jun Nan Tao | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
China F13 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Yong Jia Cai | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
China F12 - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Jordan Chiu | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Xiaonan Zhang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Le Tian Wang | Le Tian Wang - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
China F10 - tvrda | ||||
08.07.18 kval. | vs. Aoran Wang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Owen Lu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Arthur Lincoln Chau | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
China F8 - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Jie Cui | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.06.18 kval. | vs. Jichao Huang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
China F7 - tvrda | ||||
28.05.18 kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.05.18 2. kolo kval. | vs. Ruitong Fang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
China F6 - tvrda | ||||
14.05.18 kval. | vs. Xinmu Zhou | 5-7, 7-5, 2-0, Xinmu Zhou - odustajanje | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo | vs. Xin Gao | 2-6, 2-6 | detalj meča |