MEČ
02.03.20 | 2. kolo kval. | Jiaqi Duan | Berk Ilkel | 6-3, 4-6, 10-7 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
China
08.09.95, 28 Godina
08.09.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
28.07.01, 22 Godina
13303 $
28.07.01, 22 Godina
13303 $
Jiaqi Duan vs. Berk Ilkel - Međusobni mečevi
02.03.20 | 2. kolo kval. | Jiaqi Duan | Berk Ilkel | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Jiaqi Duan form & Berk Ilkel form
Jiaqi Duan - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Martin Katz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Vivien Versier | 7-61, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Sami Stracquadanio | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Leith Ben Chiekh | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.20 kval. | vs. Tim Riedel | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Tejas Jagani | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Toshihide Matsui | 7-5, 4-1, Toshihide Matsui - odustajanje | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
21.10.19 kval. | vs. Toshihide Matsui | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Hao Wu | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Dusty H. Boyer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hengyang - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Shenzhen - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
China F10 - tvrda | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Shi Hong Zeng | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Le Tian Wang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
China F9 - tvrda | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. David Barclay | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
USA F35 - zemlja | ||||
30.10.17 | vs. Aljaz Jakob Kaplja | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Skyler Butts | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Joan Tsonev | Joan Tsonev - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ching Yeung Michael Tam | 6-73, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
China F9 - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Zhengan Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Olly Sadler | 6-2, 4-6, - Jiaqi Duan - odustajanje | detalj meča |
Berk Ilkel - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aslan Gemuhluoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-72, 5-10 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuriy Nagdalyan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. David Mogilevsky | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 2-0, Giorgi Giorgadze - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Gokberk Saritas | 7-5, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Tuncay Duran | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | detalj meča |