MEČ
03.07.18 | 1. kolo | Ji Hoon Son | Rui-Xuan Wang | 6-2, 6-4 | China F9 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ji Hoon Son | Rui-Xuan Wang | |
1. servis % | 30/41 (73%) | 39/71 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/30 (90%) | 22/39 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/11 (82%) | 16/32 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/71 (46%) | 5/41 (12%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/112 (62%) | 43/112 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-2 | Rui-Xuan Wang | |
0-0, 40-A | ||
Ji Hoon Son | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Rui-Xuan Wang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ji Hoon Son | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Rui-Xuan Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ji Hoon Son | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Rui-Xuan Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Rui-Xuan Wang | |
3-2 | Rui-Xuan Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-2 | Rui-Xuan Wang | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-3 | Rui-Xuan Wang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ji Hoon Son | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Rui-Xuan Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
27.03.96, 28 Godina
14819 $
27.03.96, 28 Godina
14819 $
Ji Hoon Son vs. Rui-Xuan Wang - Međusobni mečevi
03.07.18 | 1. kolo | Ji Hoon Son | Rui-Xuan Wang | 6-2, 6-4 | detalj meča | China F9 | tvrda |
Ji Hoon Son form & Rui-Xuan Wang form
Ji Hoon Son - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Oscar Galimardanov | 6-2, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 0-6, 0-1, - Ji Hoon Son - odustajanje | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Zheng Baoluo | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pawit Sornlaksup | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ryuki Matsuda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Anseong - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 7-65, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jaesung Choe | 6-3, 6-72, 10-4 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Suk Hyun Choo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Minjong Park | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
08.05.23 kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 6-1, Aaron Cohen - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča |
Rui-Xuan Wang - Posljednji mečevi
M15 Nanchang - zemlja | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Xiaonan Zhang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Qujing - dvorana | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
28.06.19 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Ruikai Wang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hengyang - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. William Ma | 4-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Zihao Xia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Luan - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Haitong Xia | 1-6, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
M25 Wuhan - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
05.05.19 1. kolo kval. | vs. Tao Mu | 6-1, 4-3, Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Wuhan - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Haitong Xia | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Anning Challenger - zemlja | ||||
15.04.19 kval. | vs. Jacob Grills | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Li-Wie Tan | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
M15 Anning - zemlja | ||||
02.01.19 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Thailand F5 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Hu Liu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Thailand F4 - tvrda | ||||
23.09.18 kval. | vs. Anthony Susanto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
China F14 - zemlja | ||||
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.18 2. kolo | vs. S.prithvi Sekhar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.08.18 1. kolo | vs. Zhou Mingzhou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
China F13 - zemlja | ||||
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Yan Bai | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.08.18 2. kolo | vs. Aoran Wang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Gokul Suresh | 6-4, 6-3 | detalj meča |