Jesse Ross vs. Nir Vodavoz 26.08.2019

Jesse Ross vs. Nir Vodavoz 26.08.2019 - M15 Kiryat Shmona - usporedba

MEČ

26.08.191. kolo kval.Jesse Ross Nir Vodavoz 6-3, 6-4 Izrael M15 Kiryat tvrda

STATISTIKE MEČA

6-4

Jesse Ross
USA
22.04.95, 24 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 19 Godina







Nir Vodavoz
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Jesse Ross vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi

26.08.191. kolo kval.Jesse RossNir Vodavoz6-3, 6-4 detalj mečaIzrael M15 Kiryat tvrda
29.09.181. kolo kval.Jesse RossNir Vodavoz6-3, 6-4 detalj mečaIzrael Israel F12 tvrda

Jesse Ross - Posljednji mečevi

USA M25 Claremont - tvrda
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Joel Kielbowicz6-75, 1-2, - Jesse Ross - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Yshai Oliel4-6, 6-74 porazdetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Ofek Amoyal6-1, 3-6, 11-9 pobjedadetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Eitan Dray6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel6-73, 2-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
26.08.19
kval.
vs. Yaron Guberman7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Alessandro Bega2-6, 1-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Yaron Guberman6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Ido Zonder6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Italy M15 Santa - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Nicola Cigna3-6, 4-6 porazdetalj meča
Italy M25+H Pontedera - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Francesco Maestrelli2-6, 4-6 porazdetalj meča
France M15 Uriage - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Raphael Lambling3-6, 6-2, 8-10 porazdetalj meča
Singapore M15 Singapore - tvrda
10.06.19
kval.
vs. Christian Didier Chin6-4, 1-6, 8-10 porazdetalj meča
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Danielle Abadia5-7, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
Singapore M15 Singapore - tvrda
03.06.19
kval.
vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros4-6, 4-6 porazdetalj meča
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Pattanapong Borisutpong6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Singapore M15 Singapore - tvrda
28.05.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier1-6, 2-6 porazdetalj meča
USA M15 Arcadia - tvrda
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Gage Brymer4-6, 2-6 porazdetalj meča
USA M15 Claremont - tvrda
05.02.19
1. kolo kval.
vs. Mousheg Hovhannisyan1-6, 4-6 porazdetalj meča
USA M25 Tucson - tvrda
07.01.19
1. kolo kval.
vs. Gage Brymer4-6, 2-6 porazdetalj meča
Dominican Republic Dominican Republic - tvrda
09.12.18
2. kolo kval.
vs. Arsav Mohanty3-6, 4-6 porazdetalj meča
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Emilio Andrea Segarelli7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Dominican Republic - tvrda
03.12.18
kval.
vs. Alejandro Hoyos Franco6-4, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Juan Ignacio Batalla6-2, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Dominican Republic Dominican Republic - tvrda
27.11.18
1. kolo
vs. Alejandro Tabilo0-6, 4-6 porazdetalj meča
26.11.18
kval.
vs. Alejandro Hoyos Franco7-64, 6-3 pobjedadetalj meča
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Sam Lapides6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Alexis Canter2-6, 4-6 porazdetalj meča

Nir Vodavoz - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Varna - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Cosmin Ontica3-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Benjamin Niv6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Venci Ivanov6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Preston Brown5-7, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Amit Kakon6-3, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. James Ibrahim4-6, 4-6 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Timur Maulenov3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanjeporazdetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Beibit Zhukayev2-6, 3-6 porazdetalj meča
Austria M15 Kramsach - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis4-6, 5-7 porazdetalj meča
Austria M15 Telfs - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Andrea Picchione4-6, 4-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-3, 1-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi0-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 2-6 porazdetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Austria Austria F4 - zemlja
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak1-6, 1-6 porazdetalj meča
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Kris Krawcewicz4-2, Kris Krawcewicz - odustajanjepobjedadetalj meča
Austria Austria F3 - zemlja
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Jonas Trinker5-7, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Stefan Seifert5-7, 0-6 porazdetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Ido Zonder7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan2-6, 6-2, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 2-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
<