MEČ
10.10.17 | 1. kolo | Jeroen Vanneste | Omer Touchmair | 6-0, 6-2 | Turkey F38 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jeroen Vanneste | Omer Touchmair | |
1. servis % | 21/39 (54%) | 16/40 (40%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/21 (86%) | 8/16 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/18 (61%) | 8/24 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/40 (60%) | 10/39 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/79 (67%) | 26/79 (33%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.03.00, 23 Godina
28.03.00, 23 Godina
Jeroen Vanneste vs. Omer Touchmair - Međusobni mečevi
10.10.17 | 1. kolo | Jeroen Vanneste | Omer Touchmair | 6-0, 6-2 | detalj meča | Turkey F38 | zemlja |
Jeroen Vanneste form & Omer Touchmair form
Jeroen Vanneste - Posljednji mečevi
M15 Metzingen - zemlja | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Philipp Leithold | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vilnius - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Manacor - tvrda | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
07.01.22 Četvrtfinale | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.22 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.01.22 1. kolo | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
27.08.21 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Salzburg Anif - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Alexander Erler | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Alex Rybakov | 6-79, 6-73 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 4-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-62, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 Finale | vs. Sandro Ehrat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.05.21 Polufinale | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.04.21 Četvrtfinale | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
29.04.21 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
28.04.21 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.21 Četvrtfinale | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.21 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.04.21 1. kolo | vs. Joel Link | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Omer Touchmair - Posljednji mečevi
Israel F10 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detalj meča |