Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock

Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock - M25 Taipei - usporedba

MEČ

22.07.191. koloJeffrey Hsu/Shao-Fan Liu Benjamin Lock/Courtney John Lock 4-6, 6-3, 10-7 Taipei (CHN) M25 Taipei tvrda

STATISTIKE MEČA

10-7

Jeffrey Hsu
Taipei (CHN)
17.04.97, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Zimbabwe
04.03.93, 26 Godina







Benjamin Lock
Shao-Fan Liu
Taipei (CHN)
30.01.97, 22 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Zimbabwe
18.10.96, 22 Godina




Courtney John Lock
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock - Međusobni mečevi

22.07.191. koloJeffrey Hsu/Shao-Fan LiuBenjamin Lock/Courtney John Lock4-6, 6-3, 10-7 detalj mečaTaipei (CHN) M25 Taipei tvrda

Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu - Posljednji mečevi

Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
22.07.19
1. kolo
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock4-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
22.07.19
Četvrtfinale
vs. Yusuke Takahashi/Jumpei Yamasaki2-6, 2-6 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
15.07.19
Četvrtfinale
vs. Ti Chen/Yu Hsiou Hsu4-6, 1-6 porazdetalj meča
15.07.19
1. kolo
vs. Kazuma Kawachi/Rio Noguchi6-4, 7-5 pobjedadetalj meča

Benjamin Lock/Courtney John Lock - Posljednji mečevi

Japan Yokkaichi Challenger - tvrda
07.08.19
1. kolo
vs. Yunseong Chung/Tung-Lin Wu1-6, 2-6 porazdetalj meča
China Chengdu Challenger - tvrda
31.07.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Toshihide Matsui6-72, 6-74 porazdetalj meča
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrda
22.07.19
1. kolo
vs. Jeffrey Hsu/Shao-Fan Liu6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Kazakhstan Nur Sultan - tvrda
16.07.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier/Pavel Kotov4-6, 2-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo
vs. Jonathan Kanar/Maxime Tchoutakian5-7, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
24.06.19
Polufinale
vs. Anvit Bendre/Dhruv Sunish6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
24.06.19
1. kolo
vs. Jason Chigaazira/Andrew Kunaka6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
24.06.19
Finale
vs. Martin Beran/Joshua Paris6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
24.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
Zimbabwe M15 Harare - tvrda
17.06.19
Polufinale
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy5-7, 6-74 porazdetalj meča
17.06.19
Četvrtfinale
vs. Michael-John Every/Patrick Foley6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
17.06.19
1. kolo
vs. Andrew Kunaka/Derrick Namanya6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo
vs. Ran Amar/Omer Yeshaya6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
10.06.19
Četvrtfinale
vs. Or Ram-Harel/Igor Smilansky Or Ram-Harel/Igor Smilansky - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
10.06.19
Polufinale
vs. Markos Kalovelonis/Michail Pervolarakis6-4, 4-6, 6-10 porazdetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
05.06.19
Četvrtfinale
vs. Jiri Lehecka/Jiri Vesely4-6, 0-6 porazdetalj meča
03.06.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys4-6, 7-5, 10-3 pobjedadetalj meča
Hungary M25 Gyula - zemlja
27.05.19
1. kolo
vs. Mark Keki/Mate Voros4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Jerusalem Challenger - tvrda
21.05.19
1. kolo
vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori2-6, 3-6 porazdetalj meča
Germany Heilbronn Challenger - zemlja
16.05.19
Četvrtfinale
vs. Romain Arneodo/Guillermo Garcia-Lopez4-6, 4-6 porazdetalj meča
15.05.19
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Andres Molteni6-4, 2-6, 10-5 pobjedadetalj meča
Italy Rome Challenger - zemlja
08.05.19
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric/Antonio Sancic1-6, 3-6 porazdetalj meča
Ghana M15 Accra - tvrda
29.04.19
Polufinale
vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda/Ryan James Storrie6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
29.04.19
Finale
vs. Darryl Hale/Niklas Johansson6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
29.04.19
1. kolo
vs. Tuki Jacobs/Eric Vanshelboim7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
29.04.19
Četvrtfinale
vs. Johnson Acquah/Bernard Ashitey Armaah6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Nigeria M25+H Abuja - tvrda
15.04.19
Četvrtfinale
vs. William Bushamuka/Simon Yitbarek6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
15.04.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior/Joao Pedro Sorgi7-5, 5-7, 10-6 pobjedadetalj meča
15.04.19
Polufinale
vs. Dan Added/Michail Pervolarakis4-6, 0-6 porazdetalj meča
Nigeria M25+H Abuja - tvrda
08.04.19
Četvrtfinale
vs. Gilbert Soares Klier Junior/Joao Pedro Sorgi6-3, 6-75, 10-6 pobjedadetalj meča
<