MEČ
29.04.19 | 1. kolo | Jea Moon Lee | Dong Ju Kim | 6-2, 6-2 | Seoul Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jea Moon Lee | Dong Ju Kim | |
1. servis % | 23/44 (52%) | 24/52 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/23 (74%) | 13/24 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/21 (67%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/52 (52%) | 13/44 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jea Moon Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Dong Ju Kim | |
0-0 | ||
Jea Moon Lee | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0 | ||
Jea Moon Lee | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jea Moon Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jea Moon Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Jea Moon Lee | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Dong Ju Kim | |
0-0, 30-0 | ||
Jea Moon Lee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jea Moon Lee | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Dong Ju Kim | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
09.04.02, 22 Godina
09.04.02, 22 Godina
Jea Moon Lee vs. Dong Ju Kim - Međusobni mečevi
09.06.23 | 2. kolo | Jea Moon Lee | Dong Ju Kim | 6-3, 6-3 | detalj meča | M25 Daegu | tvrda |
29.04.19 | 1. kolo | Jea Moon Lee | Dong Ju Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | Seoul Challenger | tvrda |
Jea Moon Lee form & Dong Ju Kim form
Jea Moon Lee - Posljednji mečevi
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Yi Zhou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daiki Yoshimura | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Takuya Kumasaka | 6-78, 0-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Michael Agwi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anthony Susanto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 0-1, - Jea Moon Lee - odustajanje | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Yamato Sueoka | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
16.07.23 Finale | vs. Taisei Ichikawa | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.07.23 Polufinale | vs. Kasidit Samrej | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 4-1, Hikaru Shiraishi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-76, 6-73 | detalj meča |
Dong Ju Kim - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Seokhyeon Chu | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Emir Sutekin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Anseong - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dae Han Kim | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Seung Min | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Junsu Kang | 6-3, 1-0, Junsu Kang - odustajanje | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Junhyun Lee | 6-3, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Woohyuk Sim | 3-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ki Bum Kim | 4-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Woodam Song | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Young Seok Lee | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 7-63, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Dae Han Kim | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. William Mclennaghan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
15.03.22 kval. | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 5-7, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-1, 6-3 | detalj meča |