MEČ
15.05.19 | 2. kolo | Jaume Pla Malfeito | Michael Geerts | - nije odigrao(la/li/le) | M15 Valldoreix | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jaume Pla Malfeito vs. Michael Geerts - Međusobni mečevi
10.07.19 | 1. kolo | Michael Geerts | Jaume Pla Malfeito | 6-4, 7-5 | detalj meča | M25 Getxo | zemlja |
15.05.19 | 2. kolo | Jaume Pla Malfeito | Michael Geerts | Michael Geerts - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | M15 Valldoreix | zemlja |
Jaume Pla Malfeito form & Michael Geerts form
Jaume Pla Malfeito - Posljednji mečevi
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Cayetano March | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
11.12.20 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.20 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
10.11.20 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.20 kval. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 4-1, Alexander Ritschard - odustajanje | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Shane Monroe | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Alan Kohen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Filippo Baldi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.19 2. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 4-3, Raul Brancaccio - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Michael Geerts - Posljednji mečevi
M25 Vale - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 7-5, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 6-4, 6-1 | detalj meča |