MEČ
19.10.15 | 1. kolo | Jan Choinski | Bartosz Wojnar | 6-1, 6-4 | Norway F1 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Jan Choinski | Bartosz Wojnar | |
1. servis % | 35/55 (64%) | 26/62 (42%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/35 (69%) | 16/26 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 10/36 (28%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/62 (58%) | 20/55 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/117 (61%) | 46/117 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
26.09.93, 30 Godina
13018 $
26.09.93, 30 Godina
13018 $
Jan Choinski vs. Bartosz Wojnar - Međusobni mečevi
19.10.15 | 1. kolo | Jan Choinski | Bartosz Wojnar | 6-1, 6-4 | detalj meča | Norway F1 | dvorana |
Jan Choinski form & Bartosz Wojnar form
Jan Choinski - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Bartosz Wojnar - Posljednji mečevi
M15 Lodz - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Sowinski | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Michal Mikula | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Indrek Soome | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
20.08.20 1. kolo | vs. Michal Mikula | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Jan Zielinski | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Katzenwadel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Omar El-Moslemany | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Valentin Ivanov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Temov | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Agadir - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Adnaoui | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Tanger - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 2-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mustapha Benmira | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Prijedor - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 3-6, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. David Enfedaque Manogue | 6-2, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Quesada Perez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F30 - zemlja | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F29 - zemlja | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-2, 6-0 | detalj meča |