MEČ
09.11.15 | 2. kolo | James Marsalek | Lucas Catarina | 6-4, 6-4 | South Africa | tvrda |
STATISTIKE MEČA
James Marsalek | Lucas Catarina | |
1. servis % | 42/58 (72%) | 30/57 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/42 (74%) | 19/30 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 12/27 (44%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/57 (46%) | 20/58 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
James Marsalek vs. Lucas Catarina - Međusobni mečevi
16.11.15 | 1. kolo | Lucas Catarina | James Marsalek | 6-3, 2-1, Lucas Catarina - odustajanje | detalj meča | South Africa | tvrda |
09.11.15 | 2. kolo | James Marsalek | Lucas Catarina | 6-4, 6-4 | detalj meča | South Africa | tvrda |
James Marsalek form & Lucas Catarina form
James Marsalek - Posljednji mečevi
Portugal F16 - tvrda | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Alec Adamson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Egypt F20 - tvrda | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Bernardo Saraiva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 6-71, 6-72 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
24.06.17 Polufinale | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.17 Četvrtfinale | vs. Alon Elia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.06.17 2. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.06.17 1. kolo | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
15.06.17 Četvrtfinale | vs. David Guez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.17 2. kolo | vs. Jaime Pulgar-Garcia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.06.17 1. kolo | vs. Ran Amar | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Spain F15 - tvrda | ||||
25.05.17 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.05.17 1. kolo | vs. Marcos Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Jessy Kalambay | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Zonza | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Spain F13 - zemlja | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Antonio J. Ayala Hernandez | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Charles Fischer Pinheiro De B. Junior | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
01.05.17 kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Qatar F2 - tvrda | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-4, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Qatar F1 - tvrda | ||||
06.04.17 Četvrtfinale | vs. Lenny Hampel | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
05.04.17 2. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.04.17 1. kolo | vs. Mats Moraing | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Portugal F2 - tvrda | ||||
09.03.17 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
08.03.17 1. kolo | vs. Samuel Hodor | 6-75, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
06.03.17 kval. | vs. Simon Carr | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.17 | vs. Enrico Dalla Valle | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Ho | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Lucas Catarina - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
12.05.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.23 Polufinale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.23 Polufinale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detalj meča |