MEČ
21.08.19 | 1. kolo | James Ibrahim | Shahar Elbaz | 6-2, 6-3 | M15 Kiryat | tvrda |
STATISTIKE MEČA
James Ibrahim | Shahar Elbaz | |
1. servis % | 30/53 (57%) | 38/56 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 21/38 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/23 (61%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/56 (52%) | 18/53 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
James Ibrahim | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
James Ibrahim | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
James Ibrahim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-1 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
James Ibrahim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
6-2 |
2 | ||
James Ibrahim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Shahar Elbaz | |
0-0 | ||
James Ibrahim | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
1-2 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
James Ibrahim | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Shahar Elbaz | |
0-0 | ||
James Ibrahim | 3-3 | |
4-3 | Shahar Elbaz | |
James Ibrahim | 5-3 | |
6-3 |
Australia
12.04.98, 25 Godina
12.04.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
03.02.97, 27 Godina
19040 $
03.02.97, 27 Godina
19040 $
James Ibrahim vs. Shahar Elbaz - Međusobni mečevi
21.08.19 | 1. kolo | James Ibrahim | Shahar Elbaz | 6-2, 6-3 | detalj meča | M15 Kiryat | tvrda |
James Ibrahim form & Shahar Elbaz form
James Ibrahim - Posljednji mečevi
M15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.09.21 kval. | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.21 kval. | vs. Christian Sigsgaard | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
02.07.20 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Geelong - trava | ||||
10.03.20 kval. | vs. Vincent Stouff | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ryan Laubser | 4-6, 6-4, 13-11 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Chamdani | 6-2, 0-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chad Kissell | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Te - tvrda | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 2. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Tim Handel | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Evan King | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 6-72, 10-12 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Shahar Elbaz - Posljednji mečevi
M25 Meitar - tvrda | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 kval. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
11.10.18 Četvrtfinale | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detalj meča |