MEČ
20.08.19 | kval. | James Ibrahim | Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | M15 Kiryat | tvrda |
STATISTIKE MEČA
James Ibrahim | Nir Vodavoz | |
1. servis % | 33/49 (67%) | 59/84 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/33 (76%) | 34/59 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 9/25 (36%) |
Osvojene break-lopte | 4/13 (31%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/84 (49%) | 15/49 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
James Ibrahim | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
1-3 | Nir Vodavoz | |
0-0 | ||
James Ibrahim | 2-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Nir Vodavoz | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
James Ibrahim | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Nir Vodavoz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
James Ibrahim | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
James Ibrahim | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Nir Vodavoz | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
James Ibrahim | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Nir Vodavoz | |
James Ibrahim | 2-3 | |
2-4 | Nir Vodavoz | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40 | ||
James Ibrahim | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40 | ||
James Ibrahim | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Australia
12.04.98, 25 Godina
12.04.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 24 Godina
16.11.99, 24 Godina
James Ibrahim vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi
20.08.19 | kval. | James Ibrahim | Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Kiryat | tvrda |
James Ibrahim form & Nir Vodavoz form
James Ibrahim - Posljednji mečevi
M15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.09.21 kval. | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.21 kval. | vs. Christian Sigsgaard | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
02.07.20 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Geelong - trava | ||||
10.03.20 kval. | vs. Vincent Stouff | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ryan Laubser | 4-6, 6-4, 13-11 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Glen Dawes | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Chamdani | 6-2, 0-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chad Kissell | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Te - tvrda | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 2. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Tim Handel | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Harri Heliovaara | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Evan King | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 6-72, 10-12 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Nir Vodavoz - Posljednji mečevi
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detalj meča |