MEČ
27.10.14 | 1. kolo kval. | Jakub Oravec | Mateusz Terczynski | 7-65, 6-4 | Czech Republic | trava |
STATISTIKE MEČA
Slovakia
10.04.95, 28 Godina
10.04.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
02.03.96, 28 Godina
21841 $
02.03.96, 28 Godina
21841 $
Jakub Oravec vs. Mateusz Terczynski - Međusobni mečevi
27.10.14 | 1. kolo kval. | Jakub Oravec | Mateusz Terczynski | 7-65, 6-4 | detalj meča | Czech Republic | trava |
Jakub Oravec form & Mateusz Terczynski form
Jakub Oravec - Posljednji mečevi
Czech Republic - trava | ||||
27.10.14 kval. | vs. Pavel Staubert | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
20.10.14 kval. | vs. Pavel Staubert | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Martin Poboril | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Trnava Challenger - zemlja | ||||
13.09.14 1. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Serbia F12 - zemlja | ||||
08.09.14 kval. | vs. Georgyi Malyshev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Poland F7 - zemlja | ||||
01.09.14 kval. | vs. Mikolaj Jedruszczak | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Stefan Kacala | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Slovakia F4 - zemlja | ||||
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Tomas Hrabec | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Tomas Musil | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hungary F3 - zemlja | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. William Kallberg | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Greece F4 - tvrda | ||||
31.03.14 kval. | vs. Philipp Scholz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.03.14 2. kolo kval. | vs. Kong Pop Lertchai | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Greece F3 - tvrda | ||||
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Artur Dubinski | 6-3, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Greece F2 - tvrda | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Vladzimir Kruk | 7-65, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F5 - tvrda | ||||
24.02.14 2. kolo kval. | vs. Sebastian Wagner | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.02.14 2. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
24.02.14 kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
24.02.14 1. kolo | vs. Duje Kekez | 7-61, 7-67 | detalj meča | |
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Matej Maruscak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F4 - tvrda | ||||
17.02.14 2. kolo kval. | vs. Stevan Labat | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.02.14 kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
10.02.14 1. kolo kval. | vs. Berk Iliescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.02.14 kval. | vs. Hiroyasu Ehara | 1-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
10.02.14 2. kolo kval. | vs. Miguel Semmler | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
18.11.13 1. kolo kval. | vs. Jan Michalek | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.11.13 kval. | vs. Mikolaj Jedruszczak | 6-77, 6-74 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
02.11.13 1. kolo kval. | vs. Marcin Gawron | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hungary F2 - zemlja | ||||
07.10.13 2. kolo | vs. Marek Michalicka | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Mateusz Terczynski - Posljednji mečevi
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
25.10.22 kval. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Stuttgart - trava | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.21 kval. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Poprad - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detalj meča |