INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jakob Sude vs. Jung-Woong Na - Međusobni mečevi
15.01.18 | 2. kolo kval. | Jakob Sude | Jung-Woong Na | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | Turkey F2 | tvrda |
Jakob Sude form & Jung-Woong Na form
Jakob Sude - Posljednji mečevi
M25 Doboj - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vercelli - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.19 kval. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.19 kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
15.01.19 kval. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
12.01.19 Polufinale | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
11.01.19 Četvrtfinale | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Tunisia F45 - tvrda | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F44 - tvrda | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F43 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F42 - tvrda | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F41 - tvrda | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detalj meča |
Jung-Woong Na - Posljednji mečevi
M25 Anseong - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jae Myeong Lee | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jae Hwan Kim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Young Seok Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yongjun Shim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M15 Changwon - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-77, 7-10 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 5-7, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Jirat Navasirisomboon | 2-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Soichiro Moritani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Runhao Hua | 2-6, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
M15 Changwon - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Minjong Park | 1-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Young Seok Lee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 6-3, 5-7, 2-4, - Jung-Woong Na - odustajanje | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Cheong-Eui Kim | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Seungri Choi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.06.19 2. kolo | vs. Tae-Woo Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Seong Taek Im | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
19.06.19 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 7-5, 4-6, 0-3, - Jung-Woong Na - odustajanje | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Jean Thirouin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
09.06.19 Finale | vs. Seong Chan Hong | 0-6, 3-6 | detalj meča |