Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
22.05.99, 24 Godina
22.05.99, 24 Godina
Jakob Sude vs. Joan B Borras Isern - Međusobni mečevi
28.01.19 | 1. kolo kval. | Jakob Sude | Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detalj meča | M15 Palmanova | zemlja |
22.01.19 | kval. | Jakob Sude | Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Palmanova | zemlja |
Jakob Sude form & Joan B Borras Isern form
Jakob Sude - Posljednji mečevi
M25 Doboj - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vercelli - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.19 kval. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.19 kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
15.01.19 kval. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
12.01.19 Polufinale | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
11.01.19 Četvrtfinale | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Tunisia F45 - tvrda | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F44 - tvrda | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F43 - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F42 - tvrda | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F41 - tvrda | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detalj meča |
Joan B Borras Isern - Posljednji mečevi
M15 Palmanova - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Marbella - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Isaac Somoza Pallas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Dan Added | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.01.21 kval. | vs. Oleg Prihodko | 7-63, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 6-4, 3-2, Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
08.12.20 kval. | vs. Sacha Modica | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Max Basing | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 0-6, 6-4, 13-15 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
25.11.19 kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bergamaschi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 7-5 | detalj meča |