MEČ
10.04.17 | 2. kolo kval. | Jacopo Berrettini | Joshua Luck | 7-62, 6-73, 6-2 | Egypt F13 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
20.11.95, 28 Godina
20.11.95, 28 Godina
Jacopo Berrettini vs. Joshua Luck - Međusobni mečevi
10.04.17 | 2. kolo kval. | Jacopo Berrettini | Joshua Luck | 7-62, 6-73, 6-2 | detalj meča | Egypt F13 | tvrda |
Jacopo Berrettini form & Joshua Luck form
Jacopo Berrettini - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Roseto Degli - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
03.04.23 kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sanremo Challenger - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
06.03.23 kval. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Acapulco - tvrda | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - odustajanje | detalj meča | |
26.02.23 kval. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča |
Joshua Luck - Posljednji mečevi
M25 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 1-4, - Joshua Luck - odustajanje | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Kyran Magimay | 6-4, 2-0, Kyran Magimay - odustajanje | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Ben Patael | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.23 kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-1, Sean Kamyshev - odustajanje | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Emile Hudd | 6-1, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 6-2, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Paul Armin Albrecht | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Roi Ginat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Simon Levy | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Samer Al Tori | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-76, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Brandon Murphy | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.06.22 kval. | vs. Alon Elia | 6-4, 4-0, Alon Elia - odustajanje | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Simon Levy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 6-1, 6-4 | detalj meča |