MEČ
21.05.19 | 1. kolo | Jacob Grills | Tomas Vanko | 2-1, - odustajanje | M25+H Jablonec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jacob Grills | Tomas Vanko | |
1. servis % | 10/15 (67%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 7/10 (70%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/5 (60%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 2/6 (33%) | 5/15 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 12/21 (57%) | 9/21 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tomas Vanko | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jacob Grills | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jacob Grills | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
- odustajanje |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
29.09.01, 22 Godina
29.09.01, 22 Godina
Jacob Grills vs. Tomas Vanko - Međusobni mečevi
21.05.19 | 1. kolo | Jacob Grills | Tomas Vanko | 2-1, Tomas Vanko - odustajanje | detalj meča | M25+H Jablonec | zemlja |
Jacob Grills form & Tomas Vanko form
Jacob Grills - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Peter Bertran | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Las - tvrda | ||||
06.03.20 2. kolo | vs. Justin Butsch | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Mousheg Hovhannisyan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Launceston Challenger - tvrda | ||||
04.02.20 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.02.20 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
28.01.20 2. kolo | vs. Zhe Li | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.01.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 6-2, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
09.12.19 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 7-5, 6-77 | detalj meča | |
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
13.10.19 Finale | vs. Dayne Kelly | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.19 Polufinale | vs. Maverick Banes | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Harry Bourchier | 6-3, 2-0, Harry Bourchier - odustajanje | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Will Maher | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 0-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Kaohsiung Challenger - tepih | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Evan King | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Jinan Challenger - tvrda | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Baotou Challenger - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Di Wu | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
28.07.19 kval. | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Lacko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Granby Challenger - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Tomas Vanko - Posljednji mečevi
M15 Bratislava - dvorana | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 0-2, - Tomas Vanko - odustajanje | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Joel Javier Alt | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Lukas Klein | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mattias Siimar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Lukas Klein | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - zemlja | ||||
17.06.19 kval. | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Jacob Grills | 1-2, - Tomas Vanko - odustajanje | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Calum Puttergill | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.19 1. kolo | vs. Maxime Hamou | Maxime Hamou - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Morad-Mackey Den Drijver | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F35 - zemlja | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Kayra Kargin | 6-2, 6-2 | detalj meča |