INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ivan Sergeyev vs. Denis Istomin - Međusobni mečevi
06.10.07 | 1. kolo kval. | Denis Istomin | Ivan Sergeyev | 6-3, 6-1 | detalj meča | Moscow | dvorana |
03.08.07 | Četvrtfinale | Ivan Sergeyev | Denis Istomin | 7-5, 6-4 | detalj meča | Saransk | zemlja |
Ivan Sergeyev form & Denis Istomin form
Ivan Sergeyev - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Miha Vetrih | 7-5, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Nikita Repkin | - | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Robin Baechi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. William Norton | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, - Ivan Sergeyev - odustajanje | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Andrea Gola | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-1, - Ivan Sergeyev - odustajanje | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.01.23 kval. | vs. Jan Kobierski | 6-4, 6-77, 10-8 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Emre Kotaman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.23 kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-73, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Andrea Basso | 3-6, 0-3, - Ivan Sergeyev - odustajanje | detalj meča | |
20.04.21 kval. | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 7-66, 6-2 | detalj meča |
Denis Istomin - Posljednji mečevi
Astana Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
09.09.22 2. kolo | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
22.07.22 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | detalj meča | |
20.07.22 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aguascalientes Challenger - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.22 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
13.04.22 2. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.04.22 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča |