MEČ
30.07.18 | 2. kolo kval. | Ivan Mikhaylyuk | Philipp Klimov | 7-5, 6-4 | Russia F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
11.10.98, 25 Godina
11.10.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
11.03.99, 25 Godina
11.03.99, 25 Godina
Ivan Mikhaylyuk vs. Philipp Klimov - Međusobni mečevi
30.07.18 | 2. kolo kval. | Ivan Mikhaylyuk | Philipp Klimov | 7-5, 6-4 | detalj meča | Russia F4 | zemlja |
Ivan Mikhaylyuk form & Philipp Klimov form
Ivan Mikhaylyuk - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Richard Biagiotti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
06.07.21 kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Belgrade - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 6-2, 0-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.21 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Calderara | 6-0, 3-0, Antonio Calderara - odustajanje | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Bruno Figlia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tim Handel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Paul Spencer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Emiliano Troche | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Daniel Litvinov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Andrey Budanov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Richard Muzaev | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 3-2, Ameur Ben Hassen - odustajanje | detalj meča | |
02.12.19 kval. | vs. Sergey Bolotov | 1-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Philipp Klimov - Posljednji mečevi
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
12.03.19 kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kaarst - tepih | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.11.18 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 kval. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.08.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detalj meča |