Russia
14.08.97, 26 Godina
14.08.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
02.07.99, 24 Godina
02.07.99, 24 Godina
Ivan Kalinin vs. Klim Kozyrev - Međusobni mečevi
07.08.17 | 1. kolo kval. | Ivan Kalinin | Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detalj meča | Russia F6 | zemlja |
Ivan Kalinin form & Klim Kozyrev form
Ivan Kalinin - Posljednji mečevi
Greece F8 - tvrda | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Syed Ameer Hosain | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
19.08.18 kval. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 7-62, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Petr Arkhipov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
16.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Georgia F1 - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Boris Neiman | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
05.06.18 kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
23.04.18 kval. | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
16.04.18 kval. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
09.04.18 kval. | vs. Marek Semjan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Russia F3 - dvorana | ||||
12.03.18 kval. | vs. Gary Kushnirovich | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Russia F2 - dvorana | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 7-5, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Russia F1 - dvorana | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.18 kval. | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Klim Kozyrev - Posljednji mečevi
M25 Doha - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aryan Esmaeilpourfallahi | 5-7, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Fatih Sari | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Ust - tvrda | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 6-1, 11-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Evloev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
19.10.21 kval. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 3-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 3-6, 1-10 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Viktor Nikitin | 3-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 2-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 1-6 | detalj meča |