MEČ
17.07.19 | 1. kolo | Ivan Davydov | Antoine Fouche | 6-2, 6-4 | M15 Uriage | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ivan Davydov | Antoine Fouche | |
1. servis % | 36/63 (57%) | 24/50 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/36 (64%) | 12/24 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/27 (48%) | 8/26 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/50 (60%) | 27/63 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ivan Davydov | 0-0 | |
0-0, 30-0, A-40 | ||
1-0 | Antoine Fouche | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ivan Davydov | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Antoine Fouche | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Ivan Davydov | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Antoine Fouche | |
Ivan Davydov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Antoine Fouche | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
6-2 |
2 | ||
Ivan Davydov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Antoine Fouche | |
0-0, 15-15 | ||
Ivan Davydov | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Antoine Fouche | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Ivan Davydov | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Antoine Fouche | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Davydov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Antoine Fouche | |
0-0, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ivan Davydov | 4-4 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Antoine Fouche | |
0-0 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
06.05.93, 30 Godina
06.05.93, 30 Godina
Ivan Davydov vs. Antoine Fouche - Međusobni mečevi
17.07.19 | 1. kolo | Ivan Davydov | Antoine Fouche | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Uriage | zemlja |
Ivan Davydov form & Antoine Fouche form
Ivan Davydov - Posljednji mečevi
M15 St. - dvorana | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
15.09.19 Finale | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
14.09.19 Polufinale | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | detalj meča |
Antoine Fouche - Posljednji mečevi
M15 Uriage - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ramy Ezat | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Antoine Walch | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
France F14 - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Loic Payraudeau | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
11.07.16 kval. | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
France F5 - dvorana | ||||
07.03.16 1. kolo | vs. Joan Soler | 0-3, - Antoine Fouche - odustajanje | detalj meča | |
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
07.03.16 kval. | vs. Hugo Pontico | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F36 - tvrda | ||||
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Muhammet Haylaz | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
France F17 - tvrda | ||||
01.09.14 kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Switzerland F5 - zemlja | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Maxime Guichoud | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Ali Al Ghareeb | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Germany F6 - zemlja | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-4, - Antoine Fouche - odustajanje | detalj meča | |
Italy F11 - zemlja | ||||
21.04.14 2. kolo kval. | vs. Antonio Zucca | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.04.14 1. kolo kval. | vs. Francesco Lo Bue | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Italy F10 - zemlja | ||||
14.04.14 2. kolo kval. | vs. Giorgio Portaluri | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F50 - tvrda | ||||
16.12.13 2. kolo kval. | vs. Konstantin Gerlakh | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F49 - tvrda | ||||
09.12.13 1. kolo kval. | vs. Roman Gigolaev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.12.13 2. kolo kval. | vs. Matias Kallio | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.12.13 kval. | vs. George Morgan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F42 - tvrda | ||||
02.12.13 1. kolo kval. | vs. Alberto Gasco Villaseca | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.12.13 2. kolo kval. | vs. Christopher Heyman | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cyprus F3 - tvrda | ||||
25.11.13 kval. | vs. Aviv Darmon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.11.13 1. kolo kval. | vs. Marcos Asvestas | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.11.13 2. kolo kval. | vs. Denny Fafek | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
France F14 - tvrda | ||||
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Hugo Cazaban | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.09.13 1. kolo | vs. Hugo Nys | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Switzerland F6 - zemlja | ||||
26.08.13 1. kolo kval. | vs. Nico Borter | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.08.13 2. kolo kval. | vs. Jessy Kalambay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.08.13 kval. | vs. Federico Maccari | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča |