Izrael
23.01.99, 25 Godina
23.01.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
12.06.00, 23 Godina
12.06.00, 23 Godina
Itay Shpindler vs. Shahar Gabay - Međusobni mečevi
15.05.17 | 2. kolo kval. | Itay Shpindler | Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detalj meča | Israel F7 | tvrda |
Itay Shpindler form & Shahar Gabay form
Itay Shpindler - Posljednji mečevi
M15 Kiryat - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Julius Tverijonas | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | - | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nir Solan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 3-1, Oz Daniel - odustajanje | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Mattan Kermish | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 kval. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | Lior Goldenberg - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-3, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Leny Mitjana | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, Luca Gelhardt - odustajanje | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Albert Hill | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Roee Benya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Shahar Gabay - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hesham | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Anatol Grintescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Samih El Azouar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pretoria - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 1-6, 2-6 | detalj meča |