MEČ
21.05.16 | Finale | Isak Arvidsson | Fred Simonsson | 6-2, 6-0 | Sweden F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Isak Arvidsson | Fred Simonsson | |
1. servis % | 21/38 (55%) | 27/47 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/21 (86%) | 12/27 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/17 (71%) | 7/20 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/47 (60%) | 8/38 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/85 (68%) | 27/85 (32%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Isak Arvidsson vs. Fred Simonsson - Međusobni mečevi
21.05.16 | Finale | Isak Arvidsson | Fred Simonsson | 6-2, 6-0 | detalj meča | Sweden F3 | zemlja |
16.09.13 | 1. kolo | Isak Arvidsson | Fred Simonsson | 6-1, 6-3 | detalj meča | Sweden F5 | dvorana |
06.07.13 | 1. kolo kval. | Isak Arvidsson | Fred Simonsson | 6-75, 6-2, 7-5 | detalj meča | Bastad | zemlja |
25.02.13 | 1. kolo kval. | Isak Arvidsson | Fred Simonsson | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | Turkey F8 | tvrda |
Isak Arvidsson form & Fred Simonsson form
Isak Arvidsson - Posljednji mečevi
Bastad - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Paul-Henri Mathieu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bastad Challenger - zemlja | ||||
12.07.17 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.07.17 kval. | vs. Christian Samuelsson | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
08.07.17 2. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
24.06.17 1. kolo kval. | vs. Toshihide Matsui | 7-64, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Poprad Tatry - zemlja | ||||
17.06.17 2. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sweden F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo | vs. Christian Lindell | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Sweden F1 - zemlja | ||||
11.05.17 Četvrtfinale | vs. Blake Mott | 6-73, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
10.05.17 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
15.04.17 Četvrtfinale | vs. Wilson Leite | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.04.17 2. kolo | vs. Kristijan Mesaros | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
11.04.17 1. kolo | vs. Juan Carlos Saez | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
13.03.17 kval. | vs. Tim Puetz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.17 1. kolo kval. | vs. David Pel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Canada F2 - dvorana | ||||
09.03.17 2. kolo | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.17 1. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Malik Bhatnagar | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.03.17 kval. | vs. Jonathan Chang | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Canada F1 - dvorana | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
05.02.17 | vs. Aziz Dougaz | 6-77, 6-2, 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.02.17 Rubber 1 | vs. Malek Jaziri | 4-6, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Germany F1 - tepih | ||||
13.01.17 Četvrtfinale | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
12.01.17 2. kolo | vs. Janis Podzus | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.17 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 5-1, Tim Ruehl - odustajanje | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
06.11.16 kval. | vs. Patrik Fabian | 7-65, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 7-65, 7-64 | detalj meča |
Fred Simonsson - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Simon Beaupain | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 1-6, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-2, 1-6, 12-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Christophe Pognon | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Jeiden Saidizand | 6-3, 3-0, Jeiden Saidizand - odustajanje | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - zemlja | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Sweden F5 - dvorana | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. George Botezan | 3-6, 0-1, - Fred Simonsson - odustajanje | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
Italy F26 - zemlja | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Italy F25 - tvrda | ||||
31.08.18 Polufinale | vs. Sami Reinwein | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
30.08.18 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 7-62 | detalj meča |