MEČ
16.11.03 | Finale | Irakli Labadze | Harel Levy | 6-3, 3-6, 6-1 | Dniepropetrovsk | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Irakli Labadze vs. Harel Levy - Međusobni mečevi
16.11.03 | Finale | Irakli Labadze | Harel Levy | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | Dniepropetrovsk | dvorana |
Irakli Labadze form & Harel Levy form
Irakli Labadze - Posljednji mečevi
Fergana Challenger - tvrda | ||||
18.05.09 2. kolo kval. | vs. Djanibek Orazoliev | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
18.05.09 kval. | vs. Purav Raja | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
08.03.09 | vs. Dovydas Sakinis | 1-6, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Helsinki - tepih | ||||
19.11.08 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Dnepropetrovsk - dvorana | ||||
11.11.08 1. kolo | vs. Mikhail Elgin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Donetsk - tvrda | ||||
08.09.08 1. kolo kval. | vs. Alex Jr. Bogomolov | - | detalj meča | |
Cherkassy - zemlja | ||||
05.09.08 Četvrtfinale | vs. Denis Istomin | 4-6, 0-3, - Irakli Labadze - odustajanje | detalj meča | |
04.09.08 2. kolo | vs. Blaz Kavcic | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
02.09.08 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.09.08 kval. | vs. Ivan Derepa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
27.08.08 2. kolo | vs. Alexander Flock | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.08 1. kolo | vs. Marek Semjan | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
18.08.08 kval. | vs. Danila Arsenov | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.08.08 1. kolo kval. | vs. Yuriy Maslov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.08.08 2. kolo kval. | vs. Shogafur Shofayziev | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Bukhara - tvrda | ||||
11.08.08 2. kolo kval. | vs. Stanislav Bykov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.08.08 1. kolo kval. | vs. Bakhodyr Sharipov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.08.08 kval. | vs. Hyun-Woo Nam | 1-5, - Irakli Labadze - odustajanje | detalj meča | |
Samarkand - zemlja | ||||
05.08.08 1. kolo | vs. Jeremy Blandin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.08 2. kolo kval. | vs. Nicolas Reissig | 6-73, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.08.08 kval. | vs. Sherif Sabry | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
04.08.08 1. kolo kval. | vs. Igor Shelyakin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
30.07.08 2. kolo | vs. Jiri Vanek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.08 1. kolo | vs. Michal Przysiezny | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Amersfoort - zemlja | ||||
13.07.08 kval. | vs. David Marrero | 5-7, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
12.07.08 1. kolo kval. | vs. Rogier Wassen | 6-4, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
Scheveningen - zemlja | ||||
11.07.08 Četvrtfinale | vs. Thiemo de Bakker | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.08 2. kolo | vs. Ricardas Berankis | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.07.08 1. kolo | vs. Leonardo Mayer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Turin - zemlja | ||||
01.07.08 1. kolo | vs. Juan-Pablo Brzezicki | 5-7, 5-7 | detalj meča |
Harel Levy - Posljednji mečevi
Johannesburg - tvrda | ||||
30.01.11 kval. | vs. Milos Raonic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.01.11 2. kolo kval. | vs. Steffen Solomon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Astana Challenger - dvorana | ||||
02.11.10 1. kolo | vs. Andis Juska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
09.10.10 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
02.10.10 1. kolo kval. | vs. Lukasz Kubot | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
19.09.10 | vs. Martin Fischer | 6-2, 3-6, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.10 | vs. Jurgen Melzer | 4-6, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
27.08.10 2. kolo kval. | vs. David Guez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.10 1. kolo kval. | vs. Lester Cook | 3-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Vancouver Challenger - tvrda | ||||
05.08.10 2. kolo | vs. Bobby Reynolds | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.08.10 1. kolo | vs. Frank Dancevic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Granby Challenger - tvrda | ||||
28.07.10 2. kolo | vs. Takao Suzuki | 6-3, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.07.10 1. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Atlanta - tvrda | ||||
19.07.10 kval. | vs. Gilles Muller | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.10 2. kolo kval. | vs. Rohan Bopanna | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
19.05.10 2. kolo kval. | vs. Alex Jr. Bogomolov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.05.10 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
06.05.10 Četvrtfinale | vs. Conor Niland | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.05.10 2. kolo | vs. Alex Jr. Bogomolov | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
04.05.10 1. kolo | vs. Juho Paukku | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Rhodes Challenger - tvrda | ||||
27.04.10 1. kolo | vs. Andrej Martin | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Athens Challenger - tvrda | ||||
22.04.10 2. kolo | vs. Yen-Hsun Lu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.10 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Johannesburg Challenger - tvrda | ||||
14.04.10 2. kolo | vs. Gilles Muller | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.04.10 1. kolo | vs. Rik de Voest | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
23.03.10 kval. | vs. Nicolas Massu | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
22.03.10 1. kolo kval. | vs. Josselin Ouanna | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Sunrise Challenger - tvrda | ||||
17.03.10 1. kolo | vs. Potito Starace | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.10 1. kolo kval. | vs. Matt Bocko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.03.10 2. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-4, 7-62 | detalj meča |