MEČ
23.02.20 | 1. kolo kval. | Ioannis Xilas | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Greece
12.05.01, 22 Godina
12.05.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
18.09.00, 23 Godina
18.09.00, 23 Godina
Ioannis Xilas vs. Stefan Cizelj-Zivkovic - Međusobni mečevi
23.02.20 | 1. kolo kval. | Ioannis Xilas | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Ioannis Xilas form & Stefan Cizelj-Zivkovic form
Ioannis Xilas - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eleftherios Neos | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Aristotelis Thanos | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Amit Vales | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.24 | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alastair Gray | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Sean Kamyshev | 7-5, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Pundel | 6-3, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. James Davis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 6-3, 6-71 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Adam Jurajda | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.07.23 kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Kotan | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Stefan Cizelj-Zivkovic - Posljednji mečevi
M25 Badalona - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Artem Alekseychuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 2-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Luis Francisco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-3, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Zakharov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Novak Novakovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 2-6 | detalj meča |