MEČ
01.09.18 | 1. kolo kval. | Ioan Dan Abrudan | Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | Romania F12 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
18.03.99, 25 Godina
18.03.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
20.02.99, 25 Godina
20.02.99, 25 Godina
Ioan Dan Abrudan vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu - Međusobni mečevi
01.09.18 | 1. kolo kval. | Ioan Dan Abrudan | Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | Romania F12 | zemlja |
Ioan Dan Abrudan form & Vlad-Andreeas Dumitrescu form
Ioan Dan Abrudan - Posljednji mečevi
M15 Santo - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Janicije Sasha Karic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karan Lalchandani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 0-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - odustajanje | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
16.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Filip Duda | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Franco David Aubone | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F7 - zemlja | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Phillip-Arthur Karwasz | 6-1, Phillip-Arthur Karwasz - odustajanje | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andrei-Stefan Breban | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Romania F5 - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - odustajanje | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Bogdan Jianu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F3 - zemlja | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča |
Vlad-Andreeas Dumitrescu - Posljednji mečevi
Romania F13 - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Matei Fotea | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ioan Dan Abrudan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 0-6, 1-6 | detalj meča |