MEČ
06.05.17 | 1. kolo kval. | Ilya Vasilyev | Grigoriy Korobeynikov | 7-5, 6-4 | Karshi Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ilya Vasilyev | Grigoriy Korobeynikov | |
1. servis % | 26/55 (47%) | 60/101 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/26 (69%) | 30/60 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/29 (62%) | 22/41 (54%) |
Osvojene break-lopte | 5/15 (33%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/101 (49%) | 19/55 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/156 (54%) | 71/156 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 10 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Vasilyev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Ilya Vasilyev | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Vasilyev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Grigoriy Korobeynikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilya Vasilyev | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
07.09.98, 25 Godina
07.09.98, 25 Godina
Ilya Vasilyev vs. Grigoriy Korobeynikov - Međusobni mečevi
06.05.17 | 1. kolo kval. | Ilya Vasilyev | Grigoriy Korobeynikov | 7-5, 6-4 | detalj meča | Karshi Challenger | tvrda |
Ilya Vasilyev form & Grigoriy Korobeynikov form
Ilya Vasilyev - Posljednji mečevi
Italy F13 - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Hugo Grenier | - | detalj meča | |
Kazakhstan F4 - zemlja | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 0-1, - Ilya Vasilyev - odustajanje | detalj meča | |
16.04.18 1. kolo | vs. Michal Dembek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Michal Dembek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F10 - zemlja | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F9 - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F5 - zemlja | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F4 - zemlja | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Dominican Republic - tvrda | ||||
13.12.17 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.17 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Dominican Republic - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Dominican Republic - tvrda | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Jose Olivares | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kuwait F1 - tvrda | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Almaty Challenger - zemlja | ||||
01.10.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
21.09.17 Četvrtfinale | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
20.09.17 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.09.17 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Dante Gennaro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.09.17 1. kolo | vs. Santiago Maresca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F33 - zemlja | ||||
08.09.17 Četvrtfinale | vs. Bastian Trinker | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
07.09.17 2. kolo | vs. Horst Rieder | 7-64, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
06.09.17 1. kolo | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Timur Kiuamov | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
29.08.17 1. kolo | vs. Arturs Lazdins | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča |
Grigoriy Korobeynikov - Posljednji mečevi
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detalj meča |