MEČ
28.06.10 | 2. kolo kval. | Ilya Belyaev | Artem Smirnov | 6-4, 6-75, 6-3 | Arad Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilya Belyaev vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
28.06.10 | 2. kolo kval. | Ilya Belyaev | Artem Smirnov | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | Arad Challenger | zemlja |
16.06.08 | Četvrtfinale | Ilya Belyaev | Artem Smirnov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | Ukraine F3 | zemlja |
Ilya Belyaev form & Artem Smirnov form
Ilya Belyaev - Posljednji mečevi
Russia F9 - zemlja | ||||
25.06.12 1. kolo | vs. Stanislav Vovk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
18.06.12 2. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
18.06.12 1. kolo | vs. Ramazan Nureev | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F18 - tvrda | ||||
07.05.12 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - tvrda | ||||
30.04.12 1. kolo | vs. Luca Margaroli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.04.12 2. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Russia F5 - dvorana | ||||
20.02.12 1. kolo | vs. Ilia Shatskiy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Russia F4 - dvorana | ||||
13.02.12 1. kolo | vs. Ilia Shatskiy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazan Challenger - dvorana | ||||
30.01.12 2. kolo kval. | vs. Mikhail Ledovskikh | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.12 1. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Russia F2 - dvorana | ||||
16.01.12 Četvrtfinale | vs. Evgeny Kirillov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.12 1. kolo | vs. Ashot Khacharyan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.01.12 2. kolo | vs. Vitaliy Kachanovskiy | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Russia F1 - dvorana | ||||
09.01.12 1. kolo | vs. Ashot Khacharyan | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
09.01.12 2. kolo | vs. Andrey Kuznetsov | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
24.10.11 kval. | vs. Sergei Bubka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.11 2. kolo kval. | vs. Amir Weintraub | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.10.11 1. kolo kval. | vs. Andrey Golubev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
15.10.11 1. kolo kval. | vs. Mikhail Ledovskikh | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Madrid Challenger - zemlja | ||||
27.09.11 1. kolo | vs. Javier Marti | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.09.11 2. kolo kval. | vs. Daniel Garcia-Gordillo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.09.11 kval. | vs. Morgan Phillips | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Spain F33 - tvrda | ||||
12.09.11 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 2-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
Spain F32 - zemlja | ||||
05.09.11 1. kolo | vs. Carlos Bautista Enrique | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.09.11 2. kolo | vs. Marc Garcia-Roman | 6-72, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.09.11 Četvrtfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.09.11 Polufinale | vs. Andrey Kuznetsov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
25.08.11 2. kolo | vs. Radu Albot | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.08.11 1. kolo | vs. Valery Rudnev | 4-6, 7-5, 7-62 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
15.08.11 2. kolo | vs. Stanislav Vovk | 4-6, 7-65, 6-78 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |