MEČ
26.10.10 | 1. kolo | Illya Marchenko | Denis Istomin | 6-2, 2-2, - odustajanje | St. Petersburg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Illya Marchenko | Denis Istomin | |
1. servis % | 12/33 (36%) | 23/41 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 11/12 (92%) | 15/23 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/21 (67%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 2/2 (100%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/41 (44%) | 8/33 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 43/74 (58%) | 31/74 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Illya Marchenko vs. Denis Istomin - Međusobni mečevi
20.07.22 | 2. kolo | Denis Istomin | Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | detalj meča | Nur Sultan | tvrda |
29.09.20 | 1. kolo | Denis Istomin | Illya Marchenko | 7-60, 6-2 | detalj meča | Biella Challenger | zemlja |
04.10.16 | 1. kolo | Illya Marchenko | Denis Istomin | 7-67, 6-3 | detalj meča | Mons Challenger | dvorana |
26.10.10 | 1. kolo | Illya Marchenko | Denis Istomin | 6-2, 2-2, Denis Istomin - odustajanje | detalj meča | St. Petersburg | dvorana |
19.10.10 | 1. kolo | Denis Istomin | Illya Marchenko | 6-74, 6-2, 6-2 | detalj meča | Moscow | dvorana |
17.06.10 | Četvrtfinale | Denis Istomin | Illya Marchenko | 6-1, 6-4 | detalj meča | Eastbourne | trava |
04.11.09 | 2. kolo | Illya Marchenko | Denis Istomin | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | Astana Challenger | dvorana |
21.10.09 | 1. kolo | Illya Marchenko | Denis Istomin | 1-6, 6-4, 4-1, Denis Istomin - odustajanje | detalj meča | Moscow | dvorana |
03.11.08 | 1. kolo | Denis Istomin | Illya Marchenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | Astana | dvorana |
16.08.08 | Finale | Denis Istomin | Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Bukhara | tvrda |
07.05.07 | Polufinale | Denis Istomin | Illya Marchenko | 4-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | Uzbekistan F1 | tvrda |
Illya Marchenko form & Denis Istomin form
Illya Marchenko - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
04.03.24 kval. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
05.11.23 kval. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-68 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-72, 6-73 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Toby Samuel | 5-7, 7-66, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 7-62 | detalj meča |
Denis Istomin - Posljednji mečevi
Astana Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
09.09.22 2. kolo | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
22.07.22 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | detalj meča | |
20.07.22 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aguascalientes Challenger - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.22 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
13.04.22 2. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.04.22 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča |