MEČ
16.06.14 | 2. kolo kval. | Illya Filanchuk | Igor Solomatin | 7-62, 6-0 | Ukraine F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
07.08.96, 27 Godina
07.08.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
16.12.98, 25 Godina
16.12.98, 25 Godina
Illya Filanchuk vs. Igor Solomatin - Međusobni mečevi
16.06.14 | 2. kolo kval. | Illya Filanchuk | Igor Solomatin | 7-62, 6-0 | detalj meča | Ukraine F8 | tvrda |
Illya Filanchuk form & Igor Solomatin form
Illya Filanchuk - Posljednji mečevi
USA F32 - zemlja | ||||
09.11.18 | vs. Christopher Rosensteel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
USA F30 - zemlja | ||||
02.11.18 | vs. Lukas Storck | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F9 - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Andriy Liakhovych | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F8 - tvrda | ||||
16.06.14 kval. | vs. Maksim Malyshev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Ukraine F7 - tvrda | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Dmytro Vyshyvanyuk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F6 - zemlja | ||||
26.05.14 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
19.05.14 2. kolo kval. | vs. Oleg Koval | 4-6, 7-611, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
12.05.14 2. kolo kval. | vs. Pavel Lipka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - dvorana | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Mykyta Kurenkov | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Ukraine F2 - dvorana | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Khrystyyan Shpilka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - dvorana | ||||
03.03.14 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Igor Solomatin - Posljednji mečevi
M15 Pescara - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 L'Aquila - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.20 kval. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.19 kval. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detalj meča |