MEČ
24.06.19 | 1. kolo kval. | Igor Solomatin | Yan Sabanin | 6-4, 2-1, - odustajanje | M15 Kamen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
16.12.98, 25 Godina
16.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Igor Solomatin vs. Yan Sabanin - Međusobni mečevi
24.06.19 | 1. kolo kval. | Igor Solomatin | Yan Sabanin | 6-4, 2-1, Yan Sabanin - odustajanje | detalj meča | M15 Kamen | zemlja |
Igor Solomatin form & Yan Sabanin form
Igor Solomatin - Posljednji mečevi
M15 Pescara - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 L'Aquila - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.20 kval. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.19 kval. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Yan Sabanin - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |