MEČ
03.10.18 | 2. kolo | Igor Smilansky | Roee Benya | 6-1, 5-7, 6-4 | Israel F12 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Igor Smilansky | Roee Benya | |
1. servis % | 52/77 (68%) | 62/90 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 44/52 (85%) | 44/62 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/25 (52%) | 11/28 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/90 (39%) | 20/77 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/167 (55%) | 75/167 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 17 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Igor Smilansky | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Igor Smilansky | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Igor Smilansky | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Roee Benya | |
6-1 |
2 | ||
Igor Smilansky | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Igor Smilansky | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Igor Smilansky | 1-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Igor Smilansky | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Igor Smilansky | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Igor Smilansky | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Igor Smilansky | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Igor Smilansky | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Igor Smilansky | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Igor Smilansky | 2-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
2-1 | Roee Benya | |
3-1 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-2 | Roee Benya | |
4-2 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Igor Smilansky | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Igor Smilansky | 5-3 | |
Igor Smilansky | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 24 Godina
18.02.00, 24 Godina
Igor Smilansky vs. Roee Benya - Međusobni mečevi
04.09.19 | 1. kolo | Igor Smilansky | Roee Benya | 7-65, 6-2 | detalj meča | M15 Sajur | tvrda |
03.10.18 | 2. kolo | Igor Smilansky | Roee Benya | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | Israel F12 | tvrda |
Igor Smilansky form & Roee Benya form
Igor Smilansky - Posljednji mečevi
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Matija Samardzic | 6-3, 2-0, Matija Samardzic - odustajanje | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
04.05.21 kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 6-2, 6-75, 8-10 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Alexander Gaponenko | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-5, - Igor Smilansky - odustajanje | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 0-3, - Igor Smilansky - odustajanje | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Roee Benya | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.06.19 Polufinale | vs. Yshai Oliel | 3-2, - Igor Smilansky - odustajanje | detalj meča | |
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Erik Crepaldi | 7-62, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 0-1, - Igor Smilansky - odustajanje | detalj meča | |
M25 Oberentfelden - tepih | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Thailand F9 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Thailand F8 - tvrda | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Billy Harris | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Roee Benya - Posljednji mečevi
M25 Afula - tvrda | ||||
11.11.21 Četvrtfinale | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detalj meča |