MEČ
08.06.17 | 2. kolo | Igor Smilansky | Motvey Radionov | 5-7, 6-4, 6-0 | Israel F9 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Igor Smilansky | Motvey Radionov | |
1. servis % | 60/88 (68%) | 45/76 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 46/60 (77%) | 34/45 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/28 (50%) | 12/31 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/76 (39%) | 28/88 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/164 (55%) | 74/164 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 4 | 9 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
21.05.97, 26 Godina
21.05.97, 26 Godina
Igor Smilansky vs. Motvey Radionov - Međusobni mečevi
08.06.17 | 2. kolo | Igor Smilansky | Motvey Radionov | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
Igor Smilansky form & Motvey Radionov form
Igor Smilansky - Posljednji mečevi
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Matija Samardzic | 6-3, 2-0, Matija Samardzic - odustajanje | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
04.05.21 kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 6-2, 6-75, 8-10 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Alexander Gaponenko | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-5, - Igor Smilansky - odustajanje | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 0-3, - Igor Smilansky - odustajanje | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Roee Benya | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.06.19 Polufinale | vs. Yshai Oliel | 3-2, - Igor Smilansky - odustajanje | detalj meča | |
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Erik Crepaldi | 7-62, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 0-1, - Igor Smilansky - odustajanje | detalj meča | |
M25 Oberentfelden - tepih | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
Thailand F9 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Thailand F8 - tvrda | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Billy Harris | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Motvey Radionov - Posljednji mečevi
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - odustajanje | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.18 kval. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
05.03.18 kval. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 kval. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 kval. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |