MEČ
10.08.19 | Polufinale | Igor Sijsling | Anton Matusevich | 4-6, 6-1, 6-4 | M25 Chiswick | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Igor Sijsling | Anton Matusevich | |
1. servis % | 52/82 (63%) | 49/82 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/52 (75%) | 33/49 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/30 (47%) | 12/33 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/10 (30%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/82 (45%) | 29/82 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/164 (55%) | 74/164 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 3 | 10 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Igor Sijsling | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0 | ||
0-3 | Anton Matusevich | |
0-0 | ||
Igor Sijsling | 1-3 | |
1-4 | Anton Matusevich | |
Igor Sijsling | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Anton Matusevich | |
0-0 | ||
Igor Sijsling | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Anton Matusevich | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Igor Sijsling | 0-0 | |
0-1 | Anton Matusevich | |
Igor Sijsling | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Igor Sijsling | 4-1 | |
0-0, 40-0 | ||
Igor Sijsling | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0 | ||
Igor Sijsling | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Igor Sijsling | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Anton Matusevich | |
Igor Sijsling | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-4 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-40, A-40[BP] | ||
Igor Sijsling | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0, 40-0 | ||
Igor Sijsling | 6-4 | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Igor Sijsling vs. Anton Matusevich - Međusobni mečevi
10.08.19 | Polufinale | Igor Sijsling | Anton Matusevich | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | M25 Chiswick | tvrda |
Igor Sijsling form & Anton Matusevich form
Igor Sijsling - Posljednji mečevi
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
27.08.21 Polufinale | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.21 Četvrtfinale | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.08.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 3-2, Matheus Pucinelli De Almeida - odustajanje | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 0-0, Nicola Kuhn - odustajanje | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Mats Moraing | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Nottingham 1 - trava | ||||
07.06.21 kval. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 6-73, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Oeiras 4 - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Rome 2 - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
26.04.21 kval. | vs. Zizou Bergs | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Belgrade Challenger - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
02.04.21 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.03.21 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.03.21 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
22.01.21 Četvrtfinale | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-1, 7-64 | detalj meča |
Anton Matusevich - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - odustajanje | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - odustajanje | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - odustajanje | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-5, 7-63 | detalj meča |