MEČ
10.10.19 | 1. kolo | Igor Ribeiro Marcondes | Francisco Comesana | 6-2, 6-2 | M25 Rio | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Igor Ribeiro Marcondes | Francisco Comesana | |
1. servis % | 30/46 (65%) | 38/63 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/30 (63%) | 19/38 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 8/25 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/63 (57%) | 18/46 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Igor Ribeiro Marcondes | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Igor Ribeiro Marcondes | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Igor Ribeiro Marcondes | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 30-0 | ||
Igor Ribeiro Marcondes | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Igor Ribeiro Marcondes | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Igor Ribeiro Marcondes | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Igor Ribeiro Marcondes | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Igor Ribeiro Marcondes | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Francisco Comesana | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Igor Ribeiro Marcondes vs. Francisco Comesana - Međusobni mečevi
06.02.20 | 2. kolo | Igor Ribeiro Marcondes | Francisco Comesana | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Cancun | tvrda |
10.10.19 | 1. kolo | Igor Ribeiro Marcondes | Francisco Comesana | 6-2, 6-2 | detalj meča | M25 Rio | zemlja |
Igor Ribeiro Marcondes form & Francisco Comesana form
Igor Ribeiro Marcondes - Posljednji mečevi
Blumenau Challenger - zemlja | ||||
16.01.22 Finale | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.01.22 Polufinale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.01.22 Četvrtfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 7-66, 7-64 | detalj meča | |
13.01.22 2. kolo | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.01.22 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Rio De - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.12.21 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
12.12.21 Finale | vs. Hugo Dellien | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.12.21 Polufinale | vs. Juan Ignacio Londero | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
10.12.21 Četvrtfinale | vs. Pablo Cuevas | 2-6, 4-1, Pablo Cuevas - odustajanje | detalj meča | |
08.12.21 2. kolo | vs. Orlando Luz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.12.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.12.21 kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.21 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.11.21 kval. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 4-0, Luca Castelnuovo - odustajanje | detalj meča | |
M25 Aparecida - zemlja | ||||
13.11.21 Polufinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.11.21 Četvrtfinale | vs. Matias Zukas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.11.21 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Brasilia - zemlja | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
19.10.21 1. kolo | vs. Joao Pedro Guedes Dos Santos | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 6-1, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Dan Added | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča |
Francisco Comesana - Posljednji mečevi
Santa Cruz - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.02.24 kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - odustajanje | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - odustajanje | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | detalj meča |