Izrael
08.03.99, 25 Godina
08.03.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
12.12.97, 26 Godina
12.12.97, 26 Godina
Ido Zonder vs. Edan Bakshi - Međusobni mečevi
05.12.16 | 1. kolo kval. | Ido Zonder | Edan Bakshi | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | Israel F17 | tvrda |
Ido Zonder form & Edan Bakshi form
Ido Zonder - Posljednji mečevi
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
01.11.22 kval. | vs. Mark Bogdanov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Roee Benya | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Amit Cohen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
01.11.21 kval. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 3-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrei Firaru | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. George Agious | 6-1, 7-60 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
30.07.19 kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 5-5, Nicholas Shamma - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 2-2, - Ido Zonder - odustajanje | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Finland F2 - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča |
Edan Bakshi - Posljednji mečevi
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Noam Avichai Yzrael | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Tigre Hank | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-713, 5-7 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Orel Ovil | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.04.18 kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Matteo Viola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
30.10.17 kval. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Nir Vodavoz | 4-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Dekel Bar | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Wilfredo Gonzalez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Jesse Flores | 2-6, 2-6 | detalj meča |